Svetový líder
v zariadeniach na
drvenie, triedenie,
pranie a pre
recykláciu.

Triediče TEREX|FINLAY


50 ročnou tradíciou vo výrobe mobilných triedičov sa nemôže pochváliť žiadny iný výrobca na svete. Táto skutočnosť sa premieta v každom detaile a odráža fakt, že ľudia, ktorí navrhujú a vyrábajú túto technológiu skutočne ovládajú svoju profesiu.

Dnes Vám spoločnosť TEREX|FINLAY ponúka celý rad vibračných triedičov pre výkony od 40 do 700 ton/hod (pre suché triedenie s max. vlhkosťou do 5 %). Sme schopní Vám navrhnúť technológiu pre tríedenie pieskov, kameniva, zeminy, recyklátov, stavebných odpadov sutín a rovnako tak uhlia, uhoľných kalov, alebo kompostov a drevnej štiepky. Nie je snáď suroviny, ktorú by naše stroje niekde na tejto planéte nezpracovávali. Skúsenosti našich partnerov sa odrážajú vo vývoji nových výrobkov, ktoré sa neustále prispôsobujú meniacím sa potrebám a požiadavkám. Naše stroje nájdete za polárnym kruhom a rovnako tak aj v rovníkovej Afrike pri práci v najrôznejších klimatických a prevádzkových podmienkach.

Okrem vibračných triedičov so sklonom Vám ponúkame horizintálne triediče s dvomi či tromi sitovými plochami, hrubotriediace a dokonca tiež bubnové triediče.

triedice